درحال بارگذاری
آزمون آنلاین رایگان کنکور در دوران کرونا - فاروس ، آزمون آنلاین کنکور ، پکیج کنکور
 
☎️
10002606
F A R O S T A H A . C O M
F A R O S T A HA
📱
09120981385
خوش آمدید

مرکز آزمون آنلاین فاروس طاها

آزمون آنلاین رایگان
آزمون آنلاین رایگان کنکور در دوران کرونا

✒️ آزمون آنلاین رایگان کنکور در دوران کرونا

اول بریم سراغ کرونا که اصلا چی هست

    کرونا خانواده ی بزگی از ویروس هایی که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا بیماری های شدید تری مثل سارس، مرس، کووید 19 رو شامل میشه 

کرونا ها در دهه 60 میلادی پیدا شدن و مطالعه به روی آنها به طور مداوم تا اواسط دهه 80 میلادی ادامه داشت این ویروس به صورت طبیعی تو بدن پستاندار ها و پرنده ها شیوع پیدا میکنه میکند با این حال تاکنون هفت کرونا منتقل شده به انسان کشف شده است. اخرین نوع آن ها، کرونا سندرم حاد تنفسی 2 که در دسامبر 2019 در شهر ووهان چین کشف شد و این ویروس تو مدت کم همه ی جهان رو درگیر کرد

واژه ی کرونا از کلمه زبان های لاتین و یونانی به معنی تاج یا هاله گرفته شده است این واژه به مشخصه ظاهریکه در زیر میکروسکوپ الکترونی دیده میشود اشاره دارد که حاشیه ای از سطح بزرگ و پیازدار داشته و یاداور تصویری از یک تاج سلطنتی یا تاج خورشیدی است . از این رو کرونا رو به نام ویروس تاج دار هم میشناسن.

تخمین زده میشه که تمامی کرونا ویروس ها از 8000 سال قبل از میلاد وجود داشته است، البته برخی از ویروس ها 55 میلیون سال یا بیشتر را نیز زکر میکند که این نشانه ها از همبستگی طولانی خفاش ها دارد.

نخستین کرونا ویروس های کشف شده مربوط به ویروس برونشیت عفونی مرغی بوده است .

   خب فهمیدیم که کرونا چی هستو از کجا اومده خب حالا بیاین درمورد آزمون های آنلاین بفهمیم

آزمون‌های آنلاین به دلیل سهولت انجام، دسترسی راحت‌تر، هزینه کمتر و کاربری‌های پیش‎‌رفته‌تر اهمیت و ارزش بیشتری پیدا کرده است. موسسه‌های آموزشی و پژوهشی و دانشگاه‌ها از جمله سازمان‌هایی هستند که می‌توانند از مزایای برگزاری آزمون آنلاین بهره‌مند شوند.

موسسات آموزشی و مدارس می‌توانند در موارد زیر از آزمون‌های آنلاین بهره‌مند شوند:

  • ایجاد آزمون آنلاین با حضور بیش از هزار شرکت کننده

  • برگزاری امتحانات دوره‌ای و ترمیک

  • برگزاری آزمون‌های ازمایشی کنکور

  • برگزاری آزمون رانندگی

  • برگزاری آزمون‌های آیلتس و دیگر آزمون‌های زبان

  • برگزاری انواع مسابقات کتابحوانی و غیره

برخی از شرکت‌ها با استفاده از آزمون‌های آنلاین به عنوان روشی کارآمد برای آزمایش دانش نیروی کار و همچنین برای جذب نیرو بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی متقاضیان کار استفاده می‌کنند. نوع دیگر برگزارکننده آزمون آنلاین تخصصی بوده و در جهت دانش افزایی یا امتحان ورودی یک آموزشگاه است.

خب توی اینترنت آزمونای خیلی زیادی وجود داره که امکان داره بعضیاشون خیلی سخت و بعضی هاشون خیلی آسون باشن ولی ما برای شماها سوال هایی از طرف طراحان سوال کنکور، طرح شده که شما با دادن این امتحانات میتونید با کنکور واقعی روبرو شوید.

جهت ثبت نام و ورود به آزمون آنلاین کلیک کنید
☁️ Trending hashtags

☁️ هشتگ های معروف
©️ All Rights Reserved FarosTaha.Com
✔️ Online Exam Platform
Programmed by Sepehr.Sattari / Sitemap